Embroidered Lace Dress White
Me haluamme tarjota mahtavia uutuuksia asiakkaillemme ja sen vuoksi kaikkia tuotteita ei aina tule uudestaan varastoomme. Jos annat vaatekokosi ja sähköpostiosoitteesi, lupaamme ilmoittaa sinulle heti, jos haluamaasi vaatetta tulee lisää toivomassasi koossa.
- Tiedot
- Toimitus & Maksu
- Ilmainen toimitus yli 79
- Toimitusaika: 2-5 työpäivää
- Tuotetunnus: 701624-0002
- Merkki: Goddiva
- Väri: White
- Materiaali: 100 % polyesteriä
Toimitus: Ilmainen toimitus tilaukselle yli 79 €. 2-5 päivän toimitusaika.
Maksu: Hyväksymme VISA/Mastercard korttimaksuja. Voit myös halutessasi maksaa tilauksesi laskulla, tilillä tai PayPal.in kautta. Valitset sinulle parhaan vaihtoehdon kassalla.
Helppo palautus: 30 päivän palautusoikeus, palautuslomake löytyy paketista, palautusmaksu 4,50
Peruutusoikeus:
Sinulla on aina 30 päivää aikaa kokeilla tuotetta. Käyttäessäsi peruutusoikeutta maksamme ostosumman takaisin edellyttäen että palautettava tuote/tuotteet ovat moitteettomassa kunnossa. Kaikissa paketeissamme on myös lomake palautusta varten, jota voit käyttää kun palautat tuotteita. Käyttäessäsi peruutusoikeutta, olet asiakkaana velvoitettu maksamaan lähetyksen.
Lue lisää tästä: https://www.bubbleroom.fi/fi/asiakaspalvelu/palautus
Hei Nes!
Valitettavasti näyttää siltä että tätä tuotetta ei ole tulossa lisää, mutta susosittelemme että valvot kokoasi jolloin sähköpostiin tulee viesti jos/kun palautuksia tulee:)
xoxo, Bubbleroom
Tuleeko tätä mekkoa enää myyntiin
Hei Kaisa!
Valitettavasti tätä tuotetta ei ole tulossa takasin varastoon, mutta saat mielellään valvoa kokoasi jolloin tulee viesti sähköpostiin jos/kun palautuksia tulee takaisin:)
XOXO, Bubbleroom
Hei! Onko kokoja tulossa lisää tästä?
Hello!
Valitettavasti kyseistä tuotetta ei tällä hetkellä ole tulossa lisää.
Suosittelemme sinua valvomaan kokoa sivuillamme, saat sähköpostitse ilmoituksen kun/jos tuotetta tulee lisää :)
Take care <3
xoxo, Bubbleroom